קורס הלחנת שירים עם ערן צור

בימים אלו מתקיימת הרשמה לקורס כתיבה והלחנת שירים בהנחיית חמי רודנר >> לחצו לפרטים

בקורס "כתיבה והלחנת שירים" בהנחיית ערן צור, נחקור ונלמד כיצד מלחינים שיר, מהי השראה? מהי פזמונאות? האם ניתן להלחין כל דבר ומה הופך שיר ללהיט?

סדנה מודרכת המיועדת לפתח יצירתיות ומיומנויות בהלחנת מנגינות לטקסטים של שירה עברית ופזמון, באמצעות לימוד של דרכים וגישות מגוונות בכתיבת שיר, דיון במצלולי שפה והגדרת רבדי שפה בטקסט ובמנגינה וביקורת אישית מצד המנחה. בנוסף יתחקו המשתתפים אחרי דרכי כתיבתם של יוצרי שירים גדולים וינסו ליישמן ביצירתם האישית, כל זאת כדי לאפשר להם לצרף צליל לצליל לכדי יצירת לחנים מקוריים ואישיים. בסיום הסדנה יתקיים מופע בו יבצעו המשתתפים את פרי הלחנתם בפני קהל.

ערן צור

מתוך מופע הסיום 2015

אין צורך בידע קודם. רצוי ידע בסיסי בליווי בגיטרה או פסנתר.

אורך הקורס: 14 מפגשים שבועיים כולל מופע סיום.
מועד פתיחה: יעודכן בקרוב
מועדי הקורס: ימי שני בשעה 20:00. שעתיים אקדמיות.

* פתיחת הקורס מותנית במספר מינימום של משתתפים.

 

לפרטים והרשמה: 

או התקשרו ל- 03-5408882 שלוחה 2, או השאירו פרטיכם ונחזור אליכם:

  למידע נוסף השאירו פרטים


  מאשר/ת קבלת הודעות וניוזלטר מרימון

  מנחה הקורס הלחנת שירים: ערן צור

  ערן צור 2יליד 1965. מהיוצרים המיוחדים ביותר בישראל, נגן בס, מלחין וסופר. למד ברימון בשנה הראשונה להקמתו יחד עם יובל מסנר ואלונה דניאל, עימם הקים את להקת "טאטו". מאוחר יותר ייסד את להקת "כרמלה גרוס וואגנר" עימה הקליט את האלבום "פרח שחור". בין אלבומיו הידועים: "עיוור בלב ים" (בו מופיע שירו הידוע "ערב ב´ כסלו"), "אתה החברה שלי" – פרויקט שירי יונה וולך המולחנים, יחד עם רונה קינן, דנה אינטרנשיונל וקורין אלאל, "תכלית בתחתית" הכולל את השירים "הוא והיא", "לילות של ירח מלא" ועוד. בשנת 2007 יצא אלבומו "חותך בחתך הזהב" וב2010 יצא "כל מה שאנושי" הכולל את הלהיט "בעין הסערה". לאורך השנים הלחין ערן מוזיקה לסרטים, הצגות ומופעי מחול ומדי פעם פירסם מאמרים, שירים וסיפורים קצרים מפרי עטו. בשנת 2001 פרסם את ספרו "בית אשמן" בהוצאת "כתר."

  רוצים לקרוא עוד על ערן? היכנסו לאתר שלו:
  http://www.eranzur.co.il/

  רוצים ללמוד ברימון?

  השאירו פרטים
   מאשר/ת קבלת הודעות וניוזלטר מרימון   מוזמנים לעקוב אחרינו

   כלי נגישות