אלעד אדר

ראש המסלול לביצוע והפקה מוזיקלית

פסנתרן, מלחין, מפיק מוזיקלי ומרצה.

את שירותו הצבאי עשה כמעבד וכפסנתרן להקות צבאיות. בוגר האקדמיה למוזיקה בירושלים ובעל תואר שני בהצטיינות במוזיקה, מדיה וטכנולוגיה מאוניברסיטת בר אילן. לקח חלק כנגן וכמפיק במאות הפקות במה ואולפן בארץ ובחו״ל.

עבד עם: גידי גוב, אלון אולארצ'יק, יוני רכטר, יהודית רביץ, שם טוב לוי, רמי קליינשטיין, דיויד ברוזה, ריטה, יהודה פוליקר, יהורם גאון, שלמה יידוב, אמיר דדון, עילי בוטנר, אברהם פריד, ירמי קפלן, דנה ברגר, דני רובס, שרית חדד, אפרים שמיר, יגאל בשן ועוד רבים. ניגן עם תזמורת הסינפונייטה באר שבע, תזמורת הקאמרטה ירושלים, התזמורת הסימפונית חיפה והתזמורת האנדלוסית אשדוד.

רשימה חלקית של עבודותיו:

הלחין והפיק את המוזיקה להצגות: ״ברוכים הבאים לגיהנום״, ״תפוחים מן המדבר״, ״הנאהבים והנעימים״, ״עבדאללה שוורץ״ ו״הסודות״ לתיאטרון בית ליסין, ״ארוחה עם אדיוט״, ״אחד משלנו״, ״מחיר החיים״, ״כלוב העליזים״, ״פרפרים הם חופשיים״, ״האפקט״, ״בוא תכיר את אבא״, ״חתונת הדמים״, ״פרק ב׳״ ו״איפיגניה״ לתיאטרון באר שבע, ״על האש״, ״כבוד אבוד״ ו״אלקטרה״ לתיאטרון הקאמרי.

הלחין והפיק את המוזיקה לתוכניות הטלוויזיה: ״השועלים״, אוכל רחוב מסביב לעולם״, ״הקרמבויז״, ״קרב סכינים״, ״אליפות המסעדות״, ״לילה לבן״, ״הבלוק״, ״מעצר בית״, ״פפראצי״, ״צחוק מעבודה״, ״בצפר״, ״המשמר האזרחי״, ״פיני הגדול״, ״ברוך ושרוך״, ״מופע הקולנוע של זאב רווח״, ״קואצ׳ינג אקספרס״, ״מנת השף״.

משנת 2007 מלווה את אלון אולארצ'יק בכל הופעותיו, וכן הפיק את אלבומיו ״אולארצ׳יק סטייל״ ו״יום אחד״ אותו הלחינו במשותף ואת סיבובי ההופעות שנלוו להם. עם אולארצ'יק הופיע גם בפסטיבל הג׳אז הבינלאומי בטשקנט, בפסטיבל למוזיקה יהודית בקרקוב וכן בסיבוב ההופעות בארה״ב בשנת 2018.
משנת 2014 מלווה את גידי גוב בכל הופעותיו, ניגן גם בהפקות הבמה ״לילה גוב״, ״יהודה פוליקר וגידי גוב – המופע המשותף״ ו״גידי גוב שר ג׳אז״.

בין השנים 2007-2010 עיבד והפיק לזמר דוד ד'אור את אלבומו הבינלאומי "VOICE OF LOVE", שזכה למעמד של אלבום פלטינה. כמו כן, הפיק מוזיקלית את סיבוב ההופעות שליווה את צאת האלבום בארה"ב, קנדה, הונגריה, פולין, טורקיה, טייוואן, יפן, הונג קונג ודרום קוריאה. בשנים אלו גם ליווה את ד׳אור בפסטיבלי WOMAD באנגליה, ספרד, האיים הקנריים, אוסטרליה, ניו זילנד וסינגפור.

אתר: http://www.eladadar.com

רוצים ללמוד ברימון?

השאירו פרטים
    מאשר/ת קבלת הודעות וניוזלטר מרימון    מוזמנים לעקוב אחרינו

    כלי נגישות