גיל דור

ממייסדי בית הספר. השתתף בפיתוח תוכניות לימודים מרכזיות רבות מלימודי הליבה ועד קורסים מתקדמים. ייסד את התכנית "מוסיקה בעזרת מחשב" ופיתח אפליקציה מיוחדת של תווי מוסיקה, תוך שימוש באחת התוכנות.

בצעירותו למד גיטרה קלאסית אצל מנשה בקיש ז”ל, שהיה אחד מאמני הגיטרה הקלאסית החשובים ביותר בישראל. גיל שירת בצבא כמוסיקאי בלהקת פיקוד המרכז בין השנים 1971-1974. לאחר השירות הצבאי, המשיך ללמוד בארה"ב והתמקד בג'אז בברקלי קולג' שבבוסטון ובתיאוריה קלאסית והלחנה בקווינס קולג' שבניו-יורק. עם שובו לישראל ב- 1981, ניגן עם שלום חנוך באלבום "חתונה לבנה”, עם גידי גוב ויוני רכטר באלבום "40:06" , עם אבנר קנר מזי כהן ויואל לרנר באלבום "פרמיירה", ועם חווה אלברשטיין באלבומים "קולות" ו"אבק של כוכבים". כמו כן שימש כנגן בהקלטות עם אומנים רבים בישראל. בשנים 1983-1984 לימד אילתור וגיטרה באקדמיה למוסיקה בירושלים.
בהמשך הופיע בפסטיבלי ג'אז וקידם פרוייקטים מקוריים שונים בישראל. בסוף שנות השמונים ניגן באירופה ביחד עם נגן הגיטרה אל דימיולה.

ב- 1990 החל שיתוף הפעולה האמנותי בין גיל לבין אחינועם ניני, הידועה כיום גם בשמה הבינלאומי NOA, שהיתה אז תלמידה ברימון. יחד הם הופיעו על הבמות הנחשבות ביותר ברחבי עולם. כיום גיל הוא המנהל המוזיקאלי והאמנותי של אחינועם, כמו גם שותף לכתיבה, מפיק וגיטריסט.

רוצים ללמוד ברימון?

השאירו פרטים

מוזמנים לעקוב אחרינו


Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support