חפש

Pro Tools – הקלטה, עריכה ומיקס לסאונד מקצועי

בואו ליצור מוזיקה כמו בניו-יורק ולערוך פסקול כמו בהוליווד!
כבר יותר מעשרים שנה, פרו-טולס (Pro Tools) היא המערכת המובילה בעולם ליצירת מוזיקה ולעריכת פסקול לסרטים וטלויזיה. בית ספר רימון הוא המוסד היחיד בארץ המוסמך להעניק תעודת מפעיל רשמית מטעם Avid, ובו לומדים פרוטולס ממורים מוסמכים של היצרן. משתתפי הקורס יקבלו את התוכנה במתנה!

למי מתאים הקורס: הקורס מתאים לכל מי שמעוניין להשתמש בכלים המתקדמים ביותר הקיימים כיום בתחום ההקלטה, העיצוב ועריכת אודיו, מוזיקאים, מעצבי פסקול, אנשי פוסט-פרודקשין, טכנאי הקלטות ועוד.

מועד פתיחה: 7/5/17
משך הקורס:
30 מפגשים שבועיים של 3 שעות
מועדי הקורס: יום ראשון 19:00-22:00

לפרטים והרשמה: 03-5408882 שלוחה 2 או השאירו פרטיכם ב-rimonexternal@gmail.com.

למידע נוסף השאירו פרטים

protoolsעוד קצת על הקורס: הקורס מעניק למשתתפים היכרות מקצועית מעמיקה עם תוכנת Pro Tools 12, הן ברמה התפעולית והן ברמה התיאורתית. מרצה הקורס הוסמך על ידי מדריך בכיר של חברת Avid ללמד את התוכנה. תוכנית הקורס ברימון מבוססת על התכנית הרשמית הנלמדת בבתי הספר השותפים של Avid ברחבי העולם.

בתום הקורס נבחנים התלמידים בבחינה זהה לזו שעוברים מתלמדי Pro Tools בהוליווד, לונדון וניו-יורק. לתלמידים שסיימו את הקורס בהצלחה מוענקת תעודת מפעיל Pro Tools רשמית של Avid, תעודה המוכרת בכל העולם.

avatarהתלמידים בקורס יקבלו גישה לפורומים המוסמכים והמקצועיים ביותר, יזכו לקחת חלק בסשן הקלטת נגנים חיים, יקבלו את התוכנה במתנה וכן יקבלו הנחות מיוחדות ברכישת כרטיסי קול מקצועיים של Avid.

ממשתמשי פרו-טולס בעולם:
 מוזקאים רבים ומוכרים עבדו עם תוכנת פרוטולס הן ליצירת פסקול והן ליצירת מוזיקה. בין השאר להקת לינקין פארק והמפיק זוכה הגראמי כריס ורנה שעבד עם מטאליקה, U2, דייויד בואי, סמאשינג פאמפקינס, מרילין מנסון ועוד. כמו כן הפסקול של הסרט שובר הקופות “אוואטר” נוצר בתוכנת פרוטולס.

* פתיחת הקורס מותנית במספר מינימום של משתתפים.
איתמר תמונה ייצוגיתמורה הקורס: איתמר אשפר

טכנאי סאונד, בסיסט ומפיק מוזיקלי. יליד 1971. התמחה בהקלטות אולפן אנלוגיות, הקלטות של הופעות חיות, מיקסים לתקליטים ולשידור, עריכות אודיו דיגיטאלי, ומאסטרינג. וכן בסינתזה וביצירת מוזיקה באמצעות מחשב. כיהן כטכנאי הבית וכמנהל מחלקת ההפקה המוזיקלית של “אולפני זזה” בין השנים 1997-2007 ולימד סינתזה ויצירת מוזיקה באמצעות מחשב במכללת רזוננס בשנים .2007-2009 הקים והיה וחבר ההרכב האלקטרוני sweep, שיצר את התקליט VoiceMai וכמו כן התמחה בפיתוח וייצור VST plug-ins תחת השם DiVeRse. כטכנאי הקלטות ומיקסים וכמתכנת עבד עם :מאיר אריאל, חוה אלברשטיין, שלמה ארצי, אביתר בנאי, רפי פרסקי, עברי לידר, אביב גפן, ריטה, רמי קליינשטיין, יוני רכטר, לואי להב, עובד אפרת, קובי אשרת, שמוליק נויפלד ועוד.

חזור למעלה ↑


לפגישת ייעוץ חינם


תפריט בית ספר רימון