ייעוץ אקדמי ושיבוץ מערכת השעות

סטודנט מתופף בקונגס וסטודנטים שרים ברקעלאחר שהסדיר המועמד את הרשמתו ללימודים, הוא  נחשב כסטודנט מן המניין, ויוזמן לייעוץ ולשיבוץ מערכת שעות אישית ההולמת את כישוריו ורצונותיו.
מערך הייעוץ האקדמי ב"רימון" עוזר לסטודנטים לבנות את מערכת השעות שלהם בהתאם לכישוריהם המוסיקליים ולמקצועות בהם הם רוצים להתמחות.

סטודנטים חדשים שנרשמו לשנה א' יקבלו סרטון הדרכה ויוזמנו למפגש זום שבו יוסבר תהליך ההכנה לשיבוץ. פגישות שיבוץ המערכת עצמה תתקיימנה החל מהשבוע השני של אוגוסט, במהלך ספטמבר ובמהלך אוקטובר בהתאם לסדר ההרשמה.

סטודנטים שעולים לשנה ב' וג' המעוניינים בייעוץ אקדמי מתבקשים לתאם זאת באמצעות המזכירות האקדמית לשבועיים לפני המועד בו נקבע שיבוץ המערכת שלהם. לשיבוץ עצמו הסטודנטים מתבקשים להגיע מוכנים ומגובשים לגבי הקורסים, המורים והשעות שבהם הם מעוניינים. לכל סטודנט יצוות יועץ אישי שילווה אותו בתהליך שיבוץ המערכת.

ועדת חריגים:
כל סטודנט רשאי להגיש בקשה מיוחדת לוועדת חריגים שתתכנס באוקטובר לטיפול בנושאי שיבוץ ונושאים אקדמיים נוספים.
יש לשלוח מייל מנומק, בקשה קצרה למאיה דוידוב במזכירות האקדמית  maya@rimonschool.co.il
מומלץ לצרף מסמכים נלווים לחיזוק בקשתכם.

זכאות לשיעורי כלי, שיעורי אילתור ואנסמבלים:
(לשיעור כלי/קול או סדנת כלי זכאים הנרשמים ללימודים מלאים בלבד)

סטודנט מנגן בתוף

לינק ל: סרטון הדרכה לשיבוץ מערכת הלימודים

שיבוץ מערכת השעות:
בטרם תבנו את מערכת השעות – מידע על מסלולים וקורסים:

1. בתפריט העליון באתר ("מסלולים") תמצאו מידע על הקורסים השונים ותנאי הקבלה שלהם וכן את טבלאות קורסי החובה במגמות השונות הקיימות ברימון

2. פתחו את תפריט "מסלולים" ובחרו את המסלול שמעניין אתכם מתוך מגוון המסלולים הקיים: קומפוזיציה לאומנויות המסך והבמה, מסלול כתיבה והלחנת שירים, מסלול ה- Jazz Instituteהוראת המוסיקההפקה מוסיקלית
מסלולי הביצוע: קול ופרפורמנס, לגיטריסטים, לפסנתרנים, לבסיסטים, למתופפים, לכלי נשיפה, ביצוע והפקה מוסיקאלית

3. בהתאם לטבלת  קורסי החובה של המגמה בה בחרתם (נמצאת בתחתית דפי המגמות), בחרו את הקורסים השונים אותם תרצה ללמוד השנה, בהתאם לרשימת הקורסים המעודכנת כולל ימים, שעות ומרצים שנמצאת באתר המידע האישי לסטודנט

בכניסה לאתר המידע האישי (אורביט) וודאו שבחירת השנה בצד ימין למעלה עומדת על השנה הרלוונטית, לחצו על כפתור מידע לימודי מצד ימין למעלה, בתצוגה בחרו את "כל הקורסים בשנת XXXX" ולחצו על כפתור הצג, לאחר כדקה תעלה רשימת כל הקורסים עם הימים והשעות שלהם. אם הקורס מסומן באיקס ירוק יש עדיין מקומות, במידה ומסומן באיקס אדום הקורס מלא ולא ניתן להירשם אליו.
השתמשו ברשימה זו על מנת לבנות טיוטה של מערכת השעות האישית שלכם שתכיל את רשימת הקורסים המבוקשים כולל יום ושעה. את הרשימה המבוקשת רשמו בדף השיבוץ לקורסים.
שימו לב! במידה ובתיאור הקורס מצוין "בכפוף לראיון אישי עם המורה", עליך להירשם לאודישן לקורס הנ"ל ובמידה ותעבור את האודישן, תשובץ לקורס.

לידיעתכם -מספר הנקודות המקסימאלי לסטודנט הלומד לימודים מלאים מצוין בתחתית כל אחת מטבלאות קורסי החובה של המגמות. את הקורסים תבחרו בהתאם להעדפותיכם ובהתאם לנתונים שאותם קיבלתם מאתנו לגבי יכולתכם ורמתכם המוסיקלית. נתונים אלה נכתבו בהודעה שנשלחה אליכם בדבר קבלתכם לרימון, והם נוגעים לדירוג הכלי שלכם וכן לפטורים מקורסים שונים במידה ויש כאלה, בהתאם לידע שהוכחתם בבחינות הכניסה שלכם. פטור מקורס לא רק מעניק לכם את שווי הנקודות שלו אלא מאפשר גם להירשם לקורס המשך.

אנסמבלים (הרכבים מוסיקלים בהנחיית מורה)
מידע על האנסמבלים נמצא ברשימת האנסמבלים

הערות חשובות לבניית המערכת:
1. שימו לב שמערכת השעות של סמסטר א' אינה בהכרח זהה לזו של סמסטר ב' ולכן עליכם לבדוק אילו קורסים הינם שנתיים ואילו סמסטריאלים. על ידי כך תוכלו להימנע מהתנגשויות בין קורסים בשני הסמסטרים.
2. ישנם קורסים הניתנים מספר פעמים, בימים שונים ובשעות שונות וישנם קורסים הניתנים רק פעם אחת. עליכם לדאוג לכך ששני קורסים המבוקשים על ידכם לא יתנגשו זה בזה.
3. לאחר שערכתם לעצמכם מערכת שעות העונה הן לדרישותיכם האקדמיות והן לנוחיותכם, בחרו קורסים בעדיפות שנייה ורשמו גם אותם בדף השיבוץ לקורסים במקום המיועד לכך.

כל סטודנט מוזמן לשיבוץ מערכת השעות לפי סדר ההרשמה לבית הספר. סטודנטים שלא הגיעו לפגישת השיבוץ וגם לא שלחו את דף השיבוץ באותו יום, עלולים להפסיד את מקומם בקורסים לטובת סטודנטים שנרשמו מאוחר יותר.

דוגמת שיבוץ:
אם ברצונכם ללמוד, לדוגמה, את הקורס "כתיבה עם טל גורדון", עליכם לבדוק את רשימת תנאי הקדם לקורס (דירוג, קורסי קדם, ראיון אישי), כפי שהיא מופיעה בתיאור הקורס באתר.
(כל הקורסים המופיעים בטבלאות ניתנים להקלקה ולצפייה בפרטיהם).
קורסי הקדם לקורס "כתיבה עם טל גורדון" הם: הלחנת שירים א', הלחנת שירים ב' (אם עברת את כל קורסי הקדם, או יש לכם פטור מהם, תוכלו ללמוד בקורס).
במידה ורשום בתנאי הקדם "ראיון אישי עם המורה" – סימן שעליכם לבקש ראיון אישי (באישור המנהל האקדמי). במידה ותיגשו לראיון עם המורה, והמורה יאשר בכתב למזכירות האקדמית את קבלתכם לקורס – יתאפשר שיבוצכם לקורס.

פגישה אישית לשיבוץ מערכת השעות:
כל סטודנט יקבל באימייל זימון אישי לפגישה בה ישובצו לו הקורסים שבחר ועליו לאשר את קבלת המייל. פגישות השיבוץ מתקיימות לפי סדר ההרשמה לבית הספר.
ביום השיבוץ עליכם לבוא מוכנים ומגובשים עם "דף שיבוץ לקורסים" ובו רשימת הקורסים המבוקשים, כולל הקורסים שבחרתם בעדיפות שנייה.
שימו לב – פגישת השיבוץ מיועדת אך ורק להזנת הקורסים המבוקשים במערכת הממוחשבת של בית הספר, ואיננה מיועדת לייעוץ אקדמי! אם הנכם זקוקים לייעוץ אקדמי, לשם תכנון ושיבוץ מערכת, אנא תאמו זאת כשבועיים לפני מועד השיבוץ, עם המזכירות האקדמית.

סטודנטים שלא יוכלו להגיע פיזית, רשאים לשלוח את דף השיבוץ לקורסים לאימייל של היועץ האישי שלהם

באחריותכם לוודא שהמייל הגיע. במידה ולא קיבלתם אישור אוטומטי על כך שפנייתכם התקבלה והיא בטיפול, אנא צרו קשר על מנת לוודא זאת.


ביה"ס רימון אינו מתחייב לכך שקורסים ייפתחו בכל מקרה. פתיחת קורסי בחירה מותנית במספר נרשמים. במידה ונרשמתם לקורס שלא נפתח או שהתמלא בטרם הגיע תורכם להשתבץ, ננסה לשבצכם לאחד מהקורסים אותם רשמתם בעדיפות שנייה.

בית הספר שומר לעצמו את הזכות לבצע שינויים במערכת השעות של הסטודנט בכפוף לשינויים החלים במערכת השעות הכללית.

מערכת השעות שלכם מתעדכנת on Line באתר המידע האישי.

על שינויים במערכת הכללית לא תשלחנה הודעות באופן אישי, לכן נא להתעדכן באתר המידע האישי באופן קבוע.

ב ה צ ל ח ה !

לפרטים והרשמה: 

או התקשרו ל- 03-5408882 שלוחה 1, או השאירו פרטיכם ונחזור אליכם:

  רוצים מידע נוסף על הלימודים ברימון?


  מאשר/ת קבלת הודעות וניוזלטר מרימון  רוצים ללמוד ברימון?

  השאירו פרטים
   מאשר/ת קבלת הודעות וניוזלטר מרימון   מוזמנים לעקוב אחרינו

   כלי נגישות